Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo przemyslowe historia

wzornictwo przemyslowe historia Studenci będą się uczyć się bezpośrednio od wykonawców Broadwayu o przesłuchaniach do Broadway i działalności za showbiznesie dla aktorów. Mogą one być dostosowane do poziomu swoich grup ‚doświadczeń – nawet dla wykonawców.

Kroki na Broadwayu jest studio, gdzie specjaliści iść na studia w Nowym Jorku. Od 1979 Kroki były w centrum zróżnicowanego i elektryzujące sceny tanecznej w Nowym Jorku. Czy studiując balet, tap, nowoczesny, teatr muzyczny, jazz czy hip-hop, uczniowie będą tańczyć razem z niektórymi z najlepszych tancerzy zawodowych w branży. Kroki ustanowił tradycję doskonałości poprzez światowej sławy kadry nauczycieli, muzyków, choreografów, artystów i dyrektorów artystycznych. Znajduje się na Upper West Side, Kroki wyposażony jest w 10 klimatyzowanych studiach, teatr Studio, dancewear butikowych i kawiarnie. Elementy te tworzą środowisko, które pomogą pielęgnować talenty swoich aspirujących tancerzy i zachęcić ich do odkrywania wiele możliwości kariery w świecie tańca. Grupy mogą brać prywatne lekcje / Master, uczestniczyć w zaplanowanych codzienne zajęcia, doświadczają specjalne warsztaty czy wykłady na różne tematy związane tanecznych. Czy jesteś prywatnym studio, zespół muzyczny wiertła, wydział teatralny lub Akademii Baletu, uczniowie będą mieli wiele artystycznych i stymulujących zajęciach tanecznych, z którego można wybrać.

Alvin Ailey Dance Studios, największa instalacja przeznaczona do tańca w Stanach Zjednoczonych, jest najlepszym miejscem dla tancerzy wszystkich grup wiekowych i poziomów! Tworzenie niezapomniane przeżycia dla grupy podczas dodawania zabawa lekcje tańca prowadzone przez najlepszych instruktorów Nowy Jork, objazd uznanego budynku Ailey, albo partię wstępnie wydajności do zamówienia biletów, aby zobaczyć Alvin Ailey American Dance Theater w Nowym Jorku Centrum miasta.
Wpis zawdzięczamy