Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo gdansk opinie

wzornictwo gdansk opinie

Parking Lotnisko Transport opcji, w tym miejsca w pobliżu, aby zostawić swój samochód

Dużo podróżuję i zawsze jest pytanie, w jaki sposób dostać się na lotnisko, powinienem zostawić tam samochód lub wziąć taksówkę. Na pytanie, czy ja będę poproś znajomego, aby pojechać do mnie na lotnisko, jeśli mam 7 rano lot jest zawsze trudne pytanie.dialogmiedzykulturowy.org.pl

Odkryłem, że istnieje wiele miejsc, gdzie można zostawić samochód w pobliżu lotnisk, które mogą sprawić, że parking na lotnisku dość łatwe. Będą cię transfer na lotnisko po parku i dostać się po powrocie.

Na przykład, jeśli masz zamiar Fort Lauderdale Airport znajduje się lotnisko Park N Go, który wynosi 1,2 mil od lotniska. Oferują one bezpłatny transport i pomoc w bagażu do iz opcją terminals.Another jest Continental Airport parking, który jest bardzo zbliżony do trzeciej opcji airport.A jest Airport Park N Go, a czwarty jest Park N Fly. Istnieje również Sheraton, który ma kilka pomysłów parkingowych.

Mają też wspólną usługę jeżdżą za $ godziny 15.00 Fort Lauderdale, Miami International i West Palm Beach lotniska, gdzie około cztery osoby dzielą samochód. W zależności od innych osób i kolejności, w jakiej się znajdujesz, może to być nawet do dwóch godzin, kiedy dostaniesz do domu. Mimo to może być dobrym sposobem, aby przejść i to jest wygodne i tuż przy terminalu.

Kiedy zostawić swój samochód w wyznaczonym miejscu do parkowania w pobliżu lotniska, w niektórych miejscach zostały pokryte parking oraz opcje na świeżym powietrzu, a ceny różnią się więc dobrze jest sprawdzić i porównać i sam zdecydować, co będzie najlepsze dla Twojego budżetu. Można również zdecydować o tym, czy chcesz korzystać z parkingu gospodarki na lotnisku. Na przykład, lotnisko Albany ma niedrogiego parkingu gospodarka dużo. W niektórych obszarach chcesz sprawdzić oświetlenie parkingów, jak często kursuje i jeśli dostaniesz pomoc z bagażem, czy nie.

Dodatkowo niektóre wynajmu samochodów, a nawet centra napraw samochodów uczyni układ do parkingu tak, że to kolejna rzecz do zbadania, gdy szukasz miejsca do parkowania i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zazwyczaj parkowanie przez tydzień będą mieli zniżkę dlatego zawsze należy zapytać o to.

Teraz już nie czuję się niezręcznie prosząc kogoś do jazdy na wczesnym rankiem lub późnym lotem, ponieważ parkingi lotniskowe są bardzo bardzo wygodne. Można znaleźć te wokół większości lotnisk. To jest ulga jak czasami biorę 7 rano loty i jest to trudny okres, aby znaleźć kogoś do podjęcia do lotniska, zwłaszcza w ciągu dnia pracy.

Wpis zawdzięczamy