Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo co zdawac na maturze

wzornictwo co zdawac na maturze

Grupa A Student Taniec podróży do Nowego Jorku

Ahh … New York, New York, tak dobry nazwali go dwa razy! Znany jako jeden z najbardziej popularnych miejsc turystycznych grupa studentów W USA, Nowy Jork oferuje się uczucie podniecenia i wartości, która nie ma sobie równych. grupy studenckie mogą zanurzyć się w Nowym Jorku przez pięć minut, a dlaczego to jest jak żadnym innym miejscu na świecie.http://www.danqa.pl Znany pieszczotliwie jako „Big Apple”, miasto jest pełne niesamowitych atrakcji, kultowych zabytków, najwyższej klasy muzeów, żyją Broadway pokazuje, profesjonalnych drużyn sportowych, niewiarygodne zakupy, moda i pyszne jedzenie. Ponadto, grupy taneczne mogą skorzystać z bogatych zasobów środowiska teatralnego w klinice lub niezapomniany okazji wydajności.

Ponieważ taniec to niezwykłe połączenie sztuki, sportu, komunikacji i interakcji, tancerze często korzystają unikalny wgląd warsztatów, spektakli, plus więcej. I podróż do Nowego Jorku będzie łączyć wszystkie te atrybuty. Taniec podróży do Nowego Jorku pozwala Tobie i Twojej grupy tanecznej szansę spotkać się z profesjonalnych artystów / instruktorów tańca i nauczyć się nowych stylów, historii i techniki. Para to z za kulis trasy i publiczne wykonanie, a będziesz miał wyjątkową doświadczenie podróży, które będą sobie równych. Poniżej przedstawiamy kilka dostosowane warsztaty / kursy mistrzowskie dla zespołów tanecznych w Nowym Jorku:

Broadway Dance Center zaprasza grupy przez cały rok. Wycieczka do Broadway Dance Center jest zawsze świetny sposób, aby motywować i inspirować żadnego biuro-expert.pl tancerza. Broadway Dance Center oferuje ponad 40 godzin zajęć dziennie od lat 13 wzwyż, a ich „drop-in” Plan jest starannie skonstruowane, aby zaoferować różne poziomy i technik. grupy taneczne mają również możliwość zorganizowania prywatnych lekcji mistrzowskich z wydziału.
Wpis zawdzięczamy itvregionalna.pl