Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo bydgoszcz forum

wzornictwo bydgoszcz forum

W 1930 roku jako lotniskach zaczęły powstawać na całym świecie zapotrzebowanie na kod lotniska stały się widoczne. Na tych obszarach, które już miały dwuliterowy kod pogody, litera „X” został dodany do oryginalnych dwóch liter, aby nowy kod, stąd LA stał LAX.

Jak jest kod lotniska używany?

Podróżujący go używać, gdy są one dokonywanie rezerwacji biletów lotniczych i kiedy są one na lotnisku , aby sprawdzić rozkłady lotów, odwołań i opóźnień.a-symetria.pl pracownicy linii lotniczych, takich jak bagaż obsługi i opiekunów zameldowania go używać, aby dostać swój bagaż na właściwej lotu. Piloci używać go powiadomić tych, którzy oglądają radar ich przeznaczenia. Kod lotniska utrzymuje pasażerów związane z ich bagażu, a także utrzymuje komunikację pomiędzy lotniskami, pracowników ochrony, biur podróży, spójne i zorganizowane.

wzornictwo bydgoszcz forum

Czy są jakieś inne Zasady specjalne?

Tak, istnieje wiele innych zasad o tym, jak kody są przypisane, ale taki, który może się okazać interesujące jest to, że Stany Zjednoczone wojskowa zwróciła się do rządu, aby mieć specjalny system kodowania lotniska wyznaczonego dla nich. Teraz wszystkie lotniska wojskowe mają dodatkowe pismo z przodu. Na przykład, wszystkie lotniska Navy mieć N na początku ich kodu.

Kodowanie Airport jest coś, co większość z nas nigdy nie myśleć i prawdopodobnie bierze za pewnik dużo czasu. Ale prawda jest taka, że ??uczynił podróż samolotem łatwiejsze nie tylko dla pasażerów, ale dla pracowników linii lotniczych, pilotów, kontrolerów, i tak dalej. Pozwala ludziom w różnych miejscach, którzy mogą mówić różnymi językami, mieć podstawową wiedzę na temat systemu podróży. Tak więc, następnym razem, gdy mucha, poświęć chwilę pomyśleć o zaletach systemu kodowania.

Wpis zawdzięczamy http://fach-remonty.pl