Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo innowacja spoleczenstwo

wzornictwo innowacja spoleczenstwo Zaufaj tego. Nie gonić niedźwiedzia. oEither uruchomić lub zatrzymać i zwinąć się w kłębek, gdy niedźwiedź przychodzi na ciebie. Zapytaj strażników przed wejściem do lasu.

Jak przechowywać żywność

Miej Box: Trzymaj żywność w pojemniku niedźwiedzia, jeśli jesteś wędrówki backcountry. Jeśli kemping ciągu campingów, nie przechowywać żywności w samochodzie. Przechowywania wszystkich produktów łatwo psujących się w Bear szafki żywności. Są http://www.evacs2006.pl to duże, latchable pojemniki (jak spacer w zamrażarce), gdzie można przechowywać żywność.

Niedźwiedź Polacy: Są to słupy przechowywane w miejscach obozowych backcountry wykorzystywane do umieszczania torby na artykuły żywnościowe w drzewach. Będziesz powiesić torbę się na haku w drzewie, wysoko nad ziemią.

Niedźwiedź Przewody: Są to przewody służące do zbilansowania torby na artykuły żywnościowe w drzewach. Są to miło mieć zainstalowane, ponieważ nie musisz szukać drzewa odpornego idealne niedźwiedzia (oddział 15-20 lub więcej stóp wysoki, 15 lub tak nogi od tułowia, a nie wystarczająco silne, aby pomieścić cub [mama bear cub popchnie dziecko pod drzewami]).

Aby uzyskać więcej informacji o wybranym campingu lub w podróży, odwiedź naszą stronę wycieczki Maroka. Jeśli będziemy chcieli zbadać Maroko więcej, odwiedź nasz przewodnik Maroko podróży do następnej przygody.

Wpis zawdzięczamy