Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo design studia

wzornictwo design studia

Opanować sztukę podróżowania tylko z Carry-Bag

Podróżując z torbą na oferuje wiele korzyści. Po pierwsze, nie istnieje ryzyko znalezienia się, że linia lotnicza wysłał swoją torbę do Bangkoku podczas Nowi w Nowym Jorku. Będziesz także znaleźć się breezing obok tych wszystkich innych podróżnych oczekujących na przyjazd lub podnieść swoje torby.

I torby przenoszą na nie tylko na dzień lub na noc podróży. Można z powodzeniem podróżować tygodniami za pomocą jednego worka. W rzeczywistości, o ile można prać ubrania, nie ma żadnej różnicy w tym, co trzeba, gdy wyjeżdżasz na tydzień i podczas podróży przez miesiąc.

Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące pakowania sześciu carry-on swoją torbę, dzięki czemu można podróżować http://agart-bizuteria.pl z minimalnym nakładzie sił.

Jak spakować bagaż podręczny Bag

1. Użyj małego Carry-Bag – to z dwóch głównych powodów. Po pierwsze, będziesz mieć pewność, aby spełnić wymogi bagażu podręcznego linii lotniczych. Po drugie, będzie to zmusić się spakować tylko to, czego naprawdę potrzebują.

wzornictwo design studia

2. Kupuj wersje podróży z podstawowych elementów – można kupić lub mniejsze zminiaturyzowane wersje szczotki do zębów, pasty do zębów, maszynki do golenia i rurek suszarki do włosów.

3. Posiada 3 grup – Split, co myślisz o biorąc w trzech stosach – niezbędny do palowania, przydatnym pali i nieistotne palowych. Teraz spakować niezbędne elementy i pozostawić innym tyłu.

4. Odzież – przeprowadzić niezbędne minimum, ale upewnij się, że każdy wierzchołek odpowiada dna, które można podjąć. W ten sposób można uzyskać kilka stroje z tylko niewielką liczbę ubrań. A tak przy okazji, być ostrożnym pakowania dżinsy, jeśli idziesz do miejsca, w deszczowe czy. Są ciężkie, gdy mokre i nie dobrze wyschnąć.

5. Dwie pary butów Tylko – pod warunkiem, że buty można przejść zarówno pracę i przypadkowych stroje, najczęściej naprawdę tylko trzeba dwie pary.

6. Po przyjeździe do domu i zacząć się rozpakować, myśleć o tym, co rzeczy, które pakowane można zostawić na następny wyjazd, że idziesz dalej.

Wpis zawdzięczamy