Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo co to za kierunek

Jazdy Cross Country – 5 sposobów, aby zoptymalizować Experience

Dobrze, że masz trochę wolnego czasu i chcesz podróżować. A nice country road trip krzyż brzmi dobrze, ale to, co należy zrobić, aby zoptymalizować wrażenia z jazdy. Mam podróżował do Stanów Zjednoczonych w tę iz powrotem od góry do dołu 8 razy, kiedy byłem klaun z cyrku Ringling Bros.. Mam napędzana przez Meksyk i Kanada. Zaufaj mi, zrobiłem wiele złych zakrętów i została wyrzucona więcej niż mój sprawiedliwy udział. Poniżej znajdują się 5 sposobów, aby upewnić się, że podróż jest, aby pamiętać … w dobry sposób.

Katastrofy lub awaryjnego KIT- podstawowe zestawy powinny obejmować przydrożne rac, litr lub dwa z oliwek, mała apteczka, dodatkowe bezpieczniki, latarka, jakieś narzędzie wielofunkcyjne obcęgami, nóż, zobaczyłem, otwieracz do butelek, śrubokręty, plików itp .. . nadmuchiwania opon, szmaty i pióro i papier. Mogą one być dostosowane do rodzaju podróży ty bierzesz jak iść przez pustynię może chcesz pakować dodatkową wodę. Jeśli podróżujesz po górach warto spakować koc. Tak czy inaczej ten zestaw będzie dosłownie być ratownik!

Trasa Planning- mapy, atlasy i inne urządzenia nawigacyjne uczyni napęd bezpieczniejsze. Gorąco polecam zapoznanie się z trasą masz zamiar podjąć przed wyjazdem. Należy także wziąć pod ruchem konto, pogody i budownictwie. Nie ma nic gorszego niż siedzenie w korku przed wyjazdem jeszcze rozkręci.

Insurance wydaje się to nie myślenia, ale ja nie mówię o ubezpieczenie samochodu, które jestem pewien, że już raczej Ubezpieczenie podróżne. Firmy takie jak Triple A są nieba wysłane, gdy jesteś w drodze. Czy zablokowane klucze w samochodzie i potrzebują blokada pojawiło, albo zabrakło gazu 20 mil od najbliższego zjazdu nie wychodzą siłę i spokój trochę ubezpieczenie podróży może dać.
Wpis zawdzięczamy