Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo przemyslowe

wzornictwo przemyslowe

Pozostając Ciepłe podczas snu Kiedy Camping Zimą

camping zima nie jest tak źle, gdy jesteś ciesząc się ogień, gotowanie posiłków, poruszanie się i zabawę. Gdzie zacząć odczuwać chłód zimy jest kiedy w końcu iść do łóżka. Czasami można stać marnie zimno czyni noce nieco szorstkie biorąc swój czas spania zamiast dreszcze. Jest kilka rzeczy, które można http://www.itnotes.pl zrobić, aby pomóc Ci lepiej spać.

Najbardziej oczywiste jest to, aby uzyskać dobry śpiwór. Znajdź torbę, która jest przystosowane do około dwudziestu stopni poniżej, co można realnie spać zewnątrz. Zapewni to dodatkowe ciepło. Sprawdzić mumii torby, ponieważ będą one lepiej w okresie zimowym, ponieważ obejmują one swoją głowę.

Spróbuj użyć jakiegoś pad lub nawet łóżeczku, aby utrzymać swoje ciało z ziemi. Grunt może spowodować, że ciało staje się zimne, jeśli nie jesteś ostrożny. Jeśli jesteś z ziemi trochę, poczujesz się o kilka stopni cieplej w nocy.

Upewnij się, że są odpowiednio nawodniony. Choć nie zawsze ma sens dla wielu, jest nawodniony jest częścią regulacji temperatury ciała pomaga zatrzymać chłodniej lub cieplej w zależności od warunków.

Jeden z najlepszych porad jest zmiana ubrania przed dostaniem się w śpiworze, zwłaszcza odzieży, która dotyka ciała. Powodem jest fakt, że jest trochę potu w nich, że skończy się na zimno lub chłodzenie cię w nocy. Zmienia się w coś nowego, zanim się do łóżka i to pozwala spać w nocy.

Mając zbyt dużo jak na dodatkowym śpiworze, dodatkową odzież, dodatkową wyściółką, czy cokolwiek innego nie jest zły pomysł. Trudno ocenić, jak poczujesz dopóki nie rozbili na zewnątrz podczas zimowych miesięcy więc przynieść dodatkowo, żeby dowiedzieć się, co trzeba osobiście.

Wpis zawdzięczamy http://www.aktywnabielizna.pl