Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo i technologia odziezy

Dominującą uwagę w tym zakresie nadano wykorzystaniem transmisji mikrofalowej od ziemi, przez skupioną wiązkę, z anteną odbiorczą na pokładzie samolotu.

Żaden z samolotów może przewozić duże ładunki (2,000 kg lub więcej) na dużych wysokościach i pozostawać w powietrzu przez kilka miesięcy w czasie. Sterowiec może to zrobić. Ponieważ sterowiec wykorzystuje pływalność jej wyciągu, nie wymaga tyle mocy, ile w pojeździe, który wywodzi swoją windę przez

napędzających się w atmosferze. W związku z tym, statki powietrzne nie muszą pozostać w ruchu pozostać w powietrzu. W związku z tym, mogą marudzić w określonym miejscu, a także

przejść do nowej lokalizacji. Ponadto statki powietrzne mogą przenosić dużych rozmiarach,

ciężkie ładunki. Te cechy sprawiają, że sterowce znakomitych kandydatów

dla misji obserwacji dalekiego wytrzymałościowych.

Jednak odnawialna energia sterowiec, wydaje wyzwanie zaprojektowania systemu zasilania, układ napędowy i aerodynamiki rzemiosła jako organiczną całość. To daje minimalną system masowy, który może zrównoważyć wytwarzanie energii słonecznej przeciwko wyrzutowym zużycia energii danego sezonowe wahania wiatru i światła. Toczącą się do układu energii odnawialnej sterowiec jest zastosować macierz fotowoltaiczny dołączony do układu elektrochemicznego do magazynowania energii, takich jak ogniwa paliwowe lub baterię. Drugim najczęściej badany system produkcji alternatywnych źródeł energii uważa rozpromieniony moc od powierzchni Ziemi do sterowca. Pozwoliłoby to wyeliminować masowych kar dla magazynowania energii, ale wymaga znacznych inwestycji w celu opracowania bezpiecznego i skutecznego systemu promiennym zasilania.

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich pogody, nadzór przybrzeżna jest użycie strategicznie stacjonujące radary. Radar umieszczony na dużych wysokościach pozwala na oglądanie duży obszar z kilkoma stacjami.

Wpis zawdzięczamy