Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo ekologiczne wikipedia

wzornictwo ekologiczne wikipedia

Dlaczego warto kupić trójkołowym Scooter

I sprawiają, że częstym nawykiem przeglądać fora, blogi, YouTube itp w poszukiwaniu innowacyjnego transportu i technologii. Dopiero niedawno, że zauważyłem mnóstwo dyskusji dotyczących skuterów i trzykołowych. Przede wszystkim znany jako „Skuter”, pojazdy te są zazwyczaj pokrywane populacji osób niepełnosprawnych lub starszych.

Podczas tych pojazdów może być ukierunkowana na starszej populacji to nie znaczy, że brakuje skuteczności w dowolny sposób. Weźmy na przykład normalne skuter dwa koła, które jeździć dzieci. Dwa koła skutery zwykle ważą około 35-70 funtów w porównaniu z mobilnością w beefy 250 lbs. Istnieje jednak prędkości są niemal identyczne w 15 mph. To prawda, skuter elektryczny małego Joey’a ma szybszego niż babci jest.

Nie martw się, jest jeszcze gorzej. Skuter mobilność zapewnia lepszą stabilizację (usiąść z trzema kołami), znacznie większą przestrzeń ładunkową, większy zasięg oraz w większości przypadków rozszerzoną gwarancję. Biorąc pod uwagę, że jego przeznaczeniem skutery są zaprojektowane tak, aby być tak szczupła jak to możliwe, aby wycisnąć do bram. Jest jeszcze jedna korzyść, która jest często pomijany, wszechstronność. Jeździć na skuterze dwa koła w sklepie spożywczym lub w centrum handlowym i zobaczyć, jak długo to trwa, aż złapie cię bezpieczeństwa.

Na Skuter nikt nie będzie wyglądać, ani nawet za dwa razy nazywając bezpieczeństwo. Ogólnej populacji zaakceptował nie tylko obecność skutery w budynkach, lecz zachęcać do praktyki. Więc myślisz skuter trzy koła w jakimkolwiek celu, co jest obiecującym wybór?

X-Treme XB-420M jest łatwo jednym z najszybszych skuterów mobilności [http://www.cheapelectricscootersonline.com/product/XB-420M] na rynek. W porównaniu do swojego kuzyna dwukołowy, nie tylko kształtowało się jego szybkość, ale oferuje znacznie więcej luksusy. Jeden z tych luksusów jest jego ogromny zasięg, 30 mil na jednym ładowaniu, dzięki swoim baterii litowych. Jest to imponująca liczba, biorąc pod uwagę trzy koła skuter [http://www.cheapelectricscootersonline.com/product/XB-420M] Masa plusa ładunek.

(* Uwaga * Ten skuter jest szybki. Będzie jeździć na kółkach, czy ogranicznik prędkości jest ustawiona na maksimum).

Wpis zawdzięczamy