Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo ekologiczne prezentacja

wzornictwo ekologiczne prezentacja

Niedźwiedź Animal Country – przygotowanie żywności Przechowywanie

To do ciebie, mnie i nas, aby chronić zwierzęta przed naszym pożywieniu. Kiedy zwierzęta stają się uciążliwe, robi to, co jest naturalne w wymiatania na jedzenie-zaparkować odwiedzających, są one zabrane i rozstrzelano. Nawet wtedy, gdy zwierzę jest słusznie tam pierwszy, agencje zarządzające Narodowy Park Serwisowy Lang uważasz, że to jedyny sposób, aby chronić (w całości) zwierząt. Jednakże, nie ma jednolitej polityki w ochronie zwierząt. To zależy od poszczególnych partii i agencji państwowych a konkretnie do ciebie i dla mnie i dla nas.

Co zrobić z Żywności

oDon’t zostawić jedzenie w każdej chwili opakowanie, nigdy. FIO ma zapach, pasta do zębów, proszku lub nawet używane naczynia, muszą być przechowywane w odpowiednich pojemnikach na noc. oStore żywności wiatrem. Przechowywać pojemnik (ów) żywności z 100 do 200 stóp od kempingu. oLeave przegródek i takie rozpakowane i rozpięty. Zwierzątka tylko podsłuchiwać, a nie niszczyć.

Co robić w Bear Country

Ouse pojemnik niedźwiedzia pudełkiem lub innych metod (patrz niżej) do prawidłowego żywności storage.oUse liofilizowanej lub odwodnionej posiłkami. Mniej dusić oznacza mniej zapachów. o Użyj gotowania ubrania gotować w. należy przechowywać je z produktów spożywczych w ciągu nocy. Ouse podwójne worki Ziploc używany do przechowywania żywności items.oUse mydło i pastę do zębów z dala od sypialni. oStore gotowanie sztućce oraz owijarki i kosz z jedzeniem. FIO umyć się w rzece, utrzymać wodę do płukania z dala od kempingu. Zapachy a zwłaszcza sole przyciągnie wszystkich rodzajów gryzoni i innych zabawiacie stworzeń leśnych. oDon’t pozostawiają śladu żywności. oDon’t dać puchate małe Chipmunk jakiejkolwiek żywności, bez względu na to, jak słodki jest. FIO niedźwiedź bierze to, że to jego.
Wpis zawdzięczamy