Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo bydgoszcz rekrutacja

wzornictwo bydgoszcz rekrutacja

Obszar pokrycia sterowca jest określana poprzez obliczenie odległości do horyzontu od sterowca. Ta odległość promieniowa (S) oblicza się na podstawie wysokości sterowca (H) i Ziemi

promień (R).

S = cos-1 (P / P + H) r

Jeżeli promień ziemi r = 6378,1 km.

Radar A stratospherically stacjonujących sterowiec może obserwować około 500 km w dowolnym kierunku.http://jachting-trekking.pl Dzięki tej możliwości oglądania, flota siedmiu sterowców może zapewnić ciągłe pokrycie całego indyjskiego wybrzeża. W przeciwieństwie do tego, zajęłoby około 60 statków i wież lądowych obserwować ten sam obszar. Poza przybrzeżnej pokryciem

Stratospherically stacjonujące sterowce obserwować 500 km do morza. Przekłada się to dodatkowym czasie reakcji przechwytująca nieznanych pojazdów.

Nasza atmosfera jest bardzo dynamiczne środowisko z wielkimi wahaniami temperatury, gęstości, ciśnienia, prędkości wiatru i intensywności słonecznej. Wpływ środowiska jest większa na długo wytrzymałościowego, odnawialnej energii niż sterowca jest konwencjonalnych samolotów. Wynika to z dwóch czynników: sterowca za duży rozmiar czyni go bardzo wrażliwy na wiatr atmosferycznych i dostępnego światła słonecznego ograniczających moc wytwarzanej przez panele słoneczne sterowca. Na ogół, statek powietrzny może działać w dowolnym miejscu, które ma wystarczającej intensywności słonecznej do generowania siły potrzebnej do pokonania oporu wiatru i atmosferę wystarczająco gęste, aby utrzymać pływalność.

Innym podejściem jest zastosowanie operacyjne wiele sterowców, co przechodzić przez obszar wysokiego wiatrowej. Pozwoliłoby to im dryfować z wiatrem i nadal utrzymywać ciągły zasięg. Kiedy oddaliła się poza zasięgiem obserwacyjnym, mogli przenieść się do małej strefie wiatrowej i lecieć z powrotem w głąb lądu na kolejny cykl. Ostatnia opcja operacyjnego jest zmiana wysokości, aby uniknąć wysokich warunki wiatrowe, ponieważ wiatry są przemijające i nie występują na wszystkich wysokościach jednocześnie.

Ponieważ coraz więcej krajów patrz UAV w charakterze technologii zwiadowczej entry-level, małe Zamówienia na całym świecie będzie coraz bardziej powszechne w ciągu najbliższych 10-20 lat, jeśli nie w ciągu najbliższych pięciu.

Wpis zawdzięczamy