Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo asp krakow

wzornictwo asp krakow

Różnica między Paralotniarstwo parasailing

Według Wikipedii, „Paralotniarstwo to rekreacyjnych i konkurencyjne latania sportowego. Paralotni jest wolnym latania, po kolana rozpoczęła samolotu. Pilot siedzi w uprzęży zawieszonej poniżej skrzydła tkaniny, której kształt jest tworzony przez jego linii zawieszenia i ciśnienia z powietrza do otworów w przedniej części skrzydła. „

I znowu według Wikipedia „paralotni, znany również jako nominalnej wstępujących, jest czynnością rekreacyjnych, gdy osoba jest ciągnięta za pojazdem (zazwyczaj statkiem) po podłączeniu do specjalnie zaprojektowanej spadochron zwanej parasail. Łódź następnie odjeżdża niosąc par wznoszący się w powietrze. Sama moc łodzi jest wystarczająco silny dla 2-3 osób z parasail. par wznosząca ma niewiele lub nie ma kontroli nad spadochronem. „

Różnica

wzornictwo asp krakow

Twój poziom zainteresowania pomaga zdecydować, czy chcesz wybrać, aby przejść do uprawiania paralotniarstwa czy parasailing. Ci, którzy pragną być w siedzeniu kierowcy, z poczuciem przygody i poznania swoich ograniczeń, należy wziąć lekcje, aby stać się paralotni. Niefrasobliwe, którzy wolą inni przejęcia powinien trzymać parasailing. Oba działania są doskonałym sposobem na relaks i odpoczynek.

Przede wszystkim różnica między parasailing i paralotniarstwa jest to, że – Paralotniarstwo jest dla tych, którzy lubią wodę, ale nie preferują ekstremalne wysiłki, takie jak jazda na nartach wodnych lub kolanowego pokład. Paralotniarstwo z drugiej strony jest na lekkim sercem.

Można paralotnią niemal wszędzie, ale najczęściej szybowce Para wybrać otwarte pola, ciekawe skały i łańcuchy górskie do ich intensywnego scenerii. Parasailing z drugiej strony odbywa się na dużych mas wody, a czasem na lądzie, jak również wszystkim z bezpieczeństwem i ochroną spadochronem.

W parasailing, trzeba pojazdu silnikowego i baldachim, aby ci w powietrzu, podczas gdy w paralotniowych skrzydłach są kontrolowane wyłącznie przez jeźdźca, który jest technicznie pilotem.

Wpis zawdzięczamy