Pages Menu
Categories Menu

wzornictwo asp katowice

wzornictwo asp katowice

Pittsburgh Airport Parking – Dużo POZAZAKŁADOWYCH zostawić samochód podczas lotu

Kiedy wylecieć z lotniska Pittsburgh, masz możliwości parkowania, które obejmują krótkoterminowe, długoterminowe i tani parking na lotnisku. Istnieje również off-site parkingi przeznaczone dla osób podróżujących, które chcą korzystać z centrum nieco dalej od lotniska, ale mniej kosztowne.e-fotolia.pl

Jeśli tylko będzie nie mniej niż jeden dzień do kilku dni, parking krótkoterminowy może być dla Ciebie. To jest dobre dla ludzi albo zbierając z lotniska lub po prostu upuszczając je do lotu. Będzie to zwykle kosztuje około 3 dolarów za godzinę, po początkowym jednego dolara godzinę. Mogą jedynie naliczać siedemnaście dolarów na cały dzień, więc nie jest czapka. Dowiedzieć się, jak długo będziesz daleko do określenia, które dużo największy sens.

Parking w części długoterminowej będzie kosztować grosze pięćdziesiąt na godzinę (ale nie więcej niż dziewięć dolarów i pięćdziesiąt centów dziennie). Istnieje prawie dwa tysiące trzysta miejsc zaparkować tutaj. Ten rodzaj parkingu jest najlepszy dla tych, którzy będą już przez kilka dni lub dłużej. Istnieje również bezpłatny autobus, który jeździ między parkingów i terminala, aby umożliwić Ci ominąć.

Krótki i długoterminowe miejsca do parkowania Off lotniska:

wzornictwo asp katowice

W 1434 Beers School Road Moon Township znajduje się parking Globe lotniska kosztuje około 6,50 $ dziennie i około 38.50 $ tygodniowo zachować tam swój samochód. Istnieje też kupon na swoim miejscu, aby obniżyć cenę do $ 4,95 dla każdego dnia. Jeśli haveTriple Acar serviceor jesteś starszy możesz dostać nawet taniej.

Na 701 Flaugherty Run Drodze Coraopolis znajduje się parking Corporation of America. To jest rzeczywiście ładny kryty garaż. Ich ceny są nieco inna, około $ 7,95 dla jednego dnia. Może być również $ +4,50 dziennie, jeśli jesteś tam dłużej niż 7 dni. Mają stronę internetową kupon oraz obniżenie poszczególnych dni na $ 6.25. Firma ta również będzie pasował do innych zniżek z innych firm, jeśli trochę czasu, aby wykopać je.

Opcja może nie myślał o byłby parking niektóre z hoteli w pobliżu lotnisk. Istnieje wiele hoteli, które pozwalają utrzymać tam samochód za darmo, jeśli pobyt z nimi na noc przed lotem bez dodatkowych opłat w ogóle. Będziesz także coraz autobus na lotnisko w ten sposób.

Patrząc zaparkować w pobliżu lotniska nam zaoszczędzić pieniądze, gdy latać? Zatrzymaj się parking w pobliżu lotnisko i sprawdzić parkingów poza terenem wokół USA.

Wpis zawdzięczamy alingua.edu.pl